Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obnovení činnosti a Vánoční posezení

1. 4. 2018

 

    V roce 2017 byla obnovena činnost Svazu důchodců v Nových Dvorech, ale již pod novým názvem, který schválil 10. sjezd Svazu důchodců ČR dne 8. 11. 2017 a to Senioři ČR, zájmové sdružení. 

    Našlo se několik jednotlivců, kterým pozastavení činnosti organizace nebylo lhostejné a z jejich iniciativy byla na 15. 11. 2017 svolána do restaurace U Hájků členská schůze. Ta měla rozhodnout o bytí nebo nebytí této organizace. Z 24 přítomných členů souhlasili se zrušením organizace pouze 3. 

    Ještě na tomto jednání byl zvolen nový výbor, který připravil na 12. 12. 2017 v restauraci U Hájků Vánoční posezení, kde došlo k doplnění výboru a revizní komise. Paní Marie Turková připravila vánoční výzdobu. Paní Hana Radhauzová připomněla staré vánoční zvyky a k dobré náladě zahrál pan Václav Bílek na harmoniku. Přišla mezi nás také starostka městyse.

    Všichni přítomní obdrželi výrobek s vánoční tematikou od dětí z družiny ZŠ, pod vedením pani učitelky Lenky Trajhanové a vánoční přání, které vyrobila paní Hana Radhauzová. Na závěr obdrželi účastníci malé občerstvení. 

Jiří Rajdl – předseda organizace

 
 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční posezení v Nových Dvorech (2018)