Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důchodci v Kladně besedovali s městskou policií

3. 10. 2008

 

Ve čtvrtek 2. října 2008 se uskutečnila v zasedací síni nové budovy městské policie v Kladně beseda s důchodci o bezpečnosti ve městě. Toto setkání
přišel pozdravit i primátor města p. ing. Jiránek a velitel městské policie p. St. Procházka. Program setkání  byl připraven opravdu perfektně, seznámili jsme se i s různými účinnými prostředky na osobní obranu. Beseda byla velmi poučná a uvítali jsme nabídku městských strážníků, že se budeme setkávat pravidelně každý 3. čtvrtek v měsíci. Pokaždé bude připraveno jiné téma o bezpečnosti a městská policie pozve i zajímavé hosty, kteří  k daným tématům budou hovořit.
Obrazek
    Krajská rada Svazu důchodců České republiky tuto nabídku městské policie na spolupráci s radostí přivítala. Budeme o ní ve svých organizacích informovat a věříme, že to bude ku prospěchu všech –  i pro městskou policii vznikne zpětná vazba, kdy budeme moci probírat,  co nás ve městě trápí a co naopak třeba chválíme.Chceme všichni, kteří se na organizaci podílíme, aby důchodci byli informováni, že jsou tu městští strážníci pro ně, že jim po telefonickém upozornění na čísle 156 mohou okamžitě v nesnázích pomoci. Už na této první informativní besedě bylo otázek velmi mnoho a jak p. primátor Jiránek, tak velitel p. Procházka i strážníci pí. Forejtová a p. Krupka byli potěšeni nejen velkou účastí, ale hlavně zájmem přítomných. Nakonec jsme si mohli prohlédnout i operační pracoviště s nejmodernější technikou, takže jsme na vlastní oči viděli, jak městská policie pracuje a stará se o naši bezpečnost ve městě.

    Příští setkání bude 20. listopadu 2008 v 10.00 hod. a bude na zajímavé téma – BEZPEČÍ NA ULICI.  Věřím, že i další besedy kladenských důchodců s městskými strážníky budou  v přátelském duchu jako tato první. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na organizaci podíleli, i všem – zejména předsedům MO SDČR Kladno 1 a Kladno 2 – kteří zajistili velkou účast. A děkuji také všem, kteří na tuto besedu přišli a viděli, že vedení města Kladna i městské policie záleží opravdu na každém z nás.  Těšíme se na vás opět v listopadu. Kladenští důchodci,  přijďte mezi nás, takováto setkání jsou pro všechny seniory velice potřebná.

                                                                                                                     Hana Němcová, předsedk. krajské rady Středočes. kraje SDČR

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(P. J. Buvala, 6. 10. 2008 11:34)

Nezbyde, než jako vždy - POGRATULOVAT. Očekávám ale také příspěvky i od dalších čtenářů. Předpokládám, že po VII. sjezdu v rámci Roku vzdělávání důchodců nebudou stát středočeské MO bokem a budou nejméně tak aktivní jako paní Hana Němcová & comp.
www.pozitivni-noviny.cz rubrika Senioři k počítačům čeká na každou dobrou duši! Pojdte s námi do světa i mimo teritorium Státu!