Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční členská schůze ZO Černošice

5. 4. 2009

 

Zpráva o výroční členské schůzi základní organizace Svazu důchodců ČR konané dne 23. 3. 2009

    Senioři se schází každé pondělí od 14 hod. v jídelně DPS ve Vrážské ul. mimo letní a vánoční prázdniny. Posedíme u kávy, v pohodě si popovídáme. Dozvíme se o různých akcích. Strávíme hezké odpoledne v příjemném prostředí. Slavíme též jubilea a svátky na jejich přání, potěšíme malým dárkem.

    Dále se koná každé pondělí od 10.00 hod. kondiční cvičení a trénování paměti. Zúčastňujeme se setkání s dětmi z LUŠ vedené p. učitelkou Bláhovou několikrát v roce. Těchto setkání zúčastňují se hlavně staří členové z DPS i z města.

    Ostatní členové zúčastňují se dalších akcí pořádaných ČČK t.j. výlety a návštěvy divadel. Též týdenní zájezd do Jan. Lázní, divadel chodíme na generálky do Rokoka, ABC a Hybernie.

    Dále výlety se Zahrádkáři na př. Zahrada Čech v Litoměřicích. Se Sokolem v Hořicích a Lázně Bělohrad a týden v Jizerkách. S DPS na zámku v Dětenicích a Ml. Boleslavi, město nám hradilo dopravu. S charitou do Libiše na Akademii zdarma s pohoštěním programem a hudbou.

    Loni jsme získali 15 nových členů, ubylo úmrtím 15 členů. A co plánujeme: zúčastnit se výletů s ostatními spolky, zdarma s Charitou 21. 5. do Libiše na Akademii. Dále výlet s DPS v červnu historickou tramvají po Praze, pak oběd a návštěva hrádku v Červeném Újezdě. Návštěva divadel a kina.

    Usnesení ze schůze: byla projednána činnost loňského roku a plán na tento rok. Hlavním úkolem je plnit heslo: Důchodci důchodcům, aby nikdo nebyl sám. Prožívat klidné a spokojené stáří. A bude se nadále snažit získat nové členy.

    Zveme srdečně všechny seniory na naše pondělní setkání v DPS.

Jiřina Pomahačová, předsedkyně ZO SDČR Černošice

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář