Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivity MO Černošice

16. 9. 2008

 

Naše pondělní setkávání pořádané SD do konce srpna odpadá. Zůstává kavárna ve středu. Občasně přichází pro zpestření manželé ze Všenor s kytarou a zpěvem. Rádi si poslechneme písně nové a zazpíváme si národní písně, které známe z mládí.

Každý týden v úterý konají se v DPS rehabilitační cvičení: cvičení paměti hmatové i slovní 1,5 hodiny. Posledních 15 minut věnujeme zpěvu dle vzoru Pějme píseň dokola.

V srpnu navštívily jsme některé z nás Cinema Anděl na Praze 5. Shlédly jsme filmy Bathory, Máj a Mamma mia. První dva trochu ponuré a krvavé, jak to ve středověku bývá. Poslední romantický, veselý, plný pěkných a nám známých melodií. Film pro léto plný smíchu a pohody.

Jinak chodíme na procházky a užíváme si krásného letního počasí. Také jsme se zájmem sledovali Olympijské hry v Číně. Dost našich členek organizuje si samo zájezdy do ciziny např. do Normandie, na Helgoland nebo do Španělska.

A zářím zase začínáme s naší pondělní kavárnou, kde si u kávičky a zákusku popovídáme. Je-li nějaké jubileum či svátek, tak ho oslavíme. V pondělí 15. 9. oslavíme krásné narozeniny 94 roků paní Hildy Honcové, která je stále plná elánu a chodí každé pondělí k nám do DPS. Dále oslavíme svátek paní Ludmily Zmatlíkové, která je dlouholetou členkou ČČK a předsedkyní a dlouholetou členkou MO SD v Černošicích. Přejeme jim hodně zdraví a pohody do dalších let. Abychom se ještě ve zdraví setkávali v naší jídelně našeho pěkného Pečovatelského domu.

Jiřina Pomahačová, předsedkyně MO SD Černošice

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář