Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po výroční členské schůzi v Černošicích

27. 3. 2008

Výroční členská schůze Svazu důchodců se konala v DPS dne 17.3.2008 za velké účasti členů. Zároveň též proběhly nové volby výboru na další čtyřleté období. Z dosavadního výboru odstupují na vlastní žádost pan Karel Polák, místopředseda pro svůj věk a paní Marie Komendová, kulturní referentka ze zdravotních důvodů. Odcházejícím

členům děkujeme za dosavadní práci a přejeme jim dostatek zdraví do dalších let. Nově zvolení členové výboru jsou pan Vladimír Štětka a paní Kristina Vaňková. Doplněna do kontrolní a revizní komise Božena Pelikánová. Přejeme jim mnoho úspěchu v jejich nové funkci. Delegátem na 7.celorepublikový sjezd v říjnu 2008 za Z.O.S.D. ve Středočeském kraji zvolena paní Jiřina Pomahačová.

Naší hlavní činností je udržovat tradici pondělních setkání v DPS, což činíme asi 40 krát za rok. Dále slavíme jubilea a svátky členů i dle přání jednotlivých seniorů. A nadále se zúčastňujeme všech kulturních akcí ČČK: zájezdů 7krát a návštěvy divadel 10krát.

V poslední době nám přibylo 8 členů a další se hlásí, což nás moc těší.

V červnu pojedeme též s DPS na zájezd do zámku Dětenice, zároveň s ostatními seniory z města. Dopravu nám bude hradit Město Černošice.

Začátkem března jsme navštívili v Letňanech 2.veletrh pro plnohodnotný aktivní život ve zralém věku FOR SENIOR.

Na velikonoční neděli přišli jsme na odpolední kávu s Radkem Dvořákem do Club kina. Příjemně nám plynul čas s kávičkou či vínkem při známých melodiích, které nám zahrál dle našeho přání. A také jsme trochu zalitovaly, že tanečníci nejsou ... Doufejme, že se takové odpoledne bude opakovat a že se nás příště sejde ještě více. Chtěla bych vás též upozornit na měsíčník Doba seniorů. Vychází vždy začátkem měsíce a najdete v něm vše, co nás seniory zajímá. Zakoupíte jej v trafice na Vráži za 10 korun.Až budete mít čas v pondělí odpoledne, přijďte pobýt do DPS, Vrážská. Autobus k nám jede ve 13 hodin nebo ve 14,30 a dolů v 15,35 a 16,35.

Srdečně zve všechny seniory Jiřina Pomahačová, předsedkyně ZO SD.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář