Jdi na obsah Jdi na menu
 


O návštěvě ve svíčkárně a jiné činnosti

12. 5. 2009

 

Vážení přátelé,

    jsme členové Městského klubu důchodců v Kralupech nad Vltavou a víme, že se k vám do rukou omylem dostaly fotografie z našeho letošního prvního zájezdu. Navštívili jsme v Šestajovicích svíčkárnu a výrobu svíček, kosmetických přípravků RODAS. Velice pěkně nás zde přivítali a ukázali celou výrobu svíček a mohli jsme si sami vyrobit svou vlastní svíčku. V areálu mají také malou, ale krásnou minifarmičku s domácími zvířaty. Je zde velice čisto a vzorně upraveno. Ze Šestajovic jsme ještě odjeli do Přerova nad Labem, kde jsme si prohlédli krásně upravený skanzen. Celý zájezd se moc líbil. Tento výlet není náš poslední. Děláme jich každý rok šest.

    Není to jediná náplň naší činnosti. Scházíme se pravidelně každé úterý odpoledne při kávě a koláčích. Máme různé přednášky, besedy, vystoupení dětí z mateřských škol i studentů z gymnázia. Zúčastňujeme se výstav ručních prací v Lysé nad Labem. Vždy s pěknými úspěchy. Věnujeme se různým charitativním činnostem, sběru šactva, dioptrických brýlí pro Afriku. Nezapomínáme na pejsky v Kralupském útulku. Máme i jiné drobné aktivity. Ve své kronice máme vše důkladně popsáno.

    Myslíme si, že jsme Vám o nás  napsali až dost. Nechlubíme se, ale chceme ukázat, co je dobré, aby naši senioři nezůstávali jen doma a nenudili se. Společně je nám dobře. Jedno z nejdůležitějších v našem věku je slovní komunikace mezi námi.

    Posíláme přátelské pozdravy!

Členové Městského klubu důchodců v Kralupech nad Vltavou

 

 

Náhledy fotografií ze složky Návštěva ve svíčkárně Šestajovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář